näkemiin...

näkemiin...

näkemiin... 80 kolmapäeval, 18. jaan. 2006., kell 18:45:57 minu elu siin lehel lõppes... ilma pikemate kommentaarideta. see tähendab seda et ma ei kirjuta siia enam, loodan et teil saab siin lõbus olema. hüvasti.. Loe lähemalt kolmap., 18. jaan. 06., kell 19:02 sy ja kallile emmele (üks minu kommenteerijatest) soovin palju edu, sest mina ei tahaks et minu ema selline oleks, kes sekkub minu ellu ja hakkab seda kisa ja käraga korraldama. Raissa, Sa oled vahva, go on! mu mõtted siia ilma on ammendunud, otsisin endale uue koha, tänan tähelepanu eest! neljap., 19. jaan. 06., kell 09:05 Sulev Sonne Mõnikord ma soovin, et mu vanemad oleksid mulle rääkinud sellest kuidas maailma asjad tegelikult käivad. Aga ei rääkinud. Ma kahtlustan, et ega nemadki kõike eriti hästi teadnud. Või kui teadsid, siis ei osanud enda mõtteid eriti veenval viisil selgitada. Tegid seda hoopis tänitaval ja ennast tähtsaks upitaval moel. Siililegi selge, et selle peale loobusin peatselt nende kuulamisest. Ma arvan, et ega nad osanukski mulle kõikide elus ette tulevate probleemide jaoks retsepte kaasa anda. Mulle hakkas selle "moraaliema" epistlis silma väääga kõva argumendina mingite institutsioonide poolt evitava tõe ja moraali ülimuslikuks pidamine. Tegelikult ei ole tal õigus selles osas, et kool peaks toppima enda nina täiskasvanud inimeste koolivälisesse eraellu. Ma arvan, et ei peaks — see pole lihtsalt kooli asi. Sy, anonüümseid solvanguid ja lahmimisi ei peaks kindlasti väga tõsiselt võtma. Ma arvan, et ülima tõe ja

näkemiin...

80 kolmapäeval, 18. jaan. 2006., kell 18:45:57

minu elu siin lehel lõppes... ilma pikemate kommentaarideta. see tähendab seda et ma ei kirjuta siia enam, loodan et teil saab siin lõbus olema. hüvasti.. Loe lähemalt


kolmap., 18. jaan. 06., kell 19:02
sy
ja kallile emmele (üks minu kommenteerijatest) soovin palju edu, sest mina ei tahaks et minu ema selline oleks, kes sekkub minu ellu ja hakkab seda kisa ja käraga korraldama.

Raissa, Sa oled vahva, go on!

mu mõtted siia ilma on ammendunud, otsisin endale uue koha, tänan tähelepanu eest!
neljap., 19. jaan. 06., kell 09:05
Mõnikord ma soovin, et mu vanemad oleksid mulle rääkinud sellest kuidas maailma asjad tegelikult käivad. Aga ei rääkinud. Ma kahtlustan, et ega nemadki kõike eriti hästi teadnud.

Või kui teadsid, siis ei osanud enda mõtteid eriti veenval viisil selgitada. Tegid seda hoopis tänitaval ja ennast tähtsaks upitaval moel. Siililegi selge, et selle peale loobusin peatselt nende kuulamisest. Ma arvan, et ega nad osanukski mulle kõikide elus ette tulevate probleemide jaoks retsepte kaasa anda.

Mulle hakkas selle "moraaliema" epistlis silma väääga kõva argumendina mingite institutsioonide poolt evitava tõe ja moraali ülimuslikuks pidamine. Tegelikult ei ole tal õigus selles osas, et kool peaks toppima enda nina täiskasvanud inimeste koolivälisesse eraellu. Ma arvan, et ei peaks — see pole lihtsalt kooli asi.

Sy, anonüümseid solvanguid ja lahmimisi ei peaks kindlasti väga tõsiselt võtma. Ma arvan, et ülima tõe ja tarkuse asemel on neis tõenäoliselt hoopis enam kadedust, kibestumist ja enda eluga rahulolematust — ühesõnaga massiliselt nende enda personaalseid hädasid, mille pärast tuleks neile tegelikult hoopis kaastunnet avaldada.
reedel, 20. jaan. 06., kell 00:29
raissa
äh, mis Sa siis mingite vagatsejate kisa-kära pärast minema kolid. :(:(

ma loodan, et sa elad ikkagi oma elu täpselt nii edasi, nagu Sa ise paremaks pead!!! ma olen ikka vaikselt lootnud, et see keelatud armastuse jutt ja seletamine teiste õnne ümber on meie ajal ladina-ameerika seepide pärusmaaks jäänud, seal on alati kõigil otsustamisõigust teiste elu ja valikute üle. aga et meil ka selline torm Su jutu peale lahti läks... kummaline. Ja mis siis kõige hullem on, mis juhtuda saab. Pettud, saad haiget. mis siis ikka, me kõik saame. tõesti kahju, aga see tõestab vähemalt, et sa elad. tunned. oled olemas. ma soovin seda tunnet kõigile, sest see on vaikselt oma 80 aasta mahaistumise vastand, intensiivne ja ilus elu. ah, vaielge vastu?
reedel, 20. jaan. 06., kell 22:02
sy
Sulev Sonne

Aitäh sulle sellise toreda kommentaari eest, see tegi tuju paremaks küll.. kuigi kui ma nüüd mõtlema hakkan... see "ema" kommentaar niiväga ei solvanudki mind, pigem pani mõtlema sellele, et on ikka tõsi see lause et: see kes ise teha ei julge (nud), see halvustab ja kritiseerib kõige enam... ja kahjuks on selliseid väljastpoolt vagatsejaid, kuid sisemuselt kirglikke inimesi veelgi, kes kahetsevad kõike tegemata jäetut ja elavad seda nende peal välja, kes julgevad teha ja ka tunnistada. ma ei tea kas ma tunnen talle kaasa? milleks, ise me oleme selle elu valinud, ja ilmselt ta ei tahakski minu kaastunnet. Sellel pole mõtet. Ma lihtsalt lasen sellel olla kes tahab olla ja ei hakka neid torkima, milleks?

raissa
ma ei ole kindel et see vagatsejate kisa-kära mind siit minema ajab... ma pole isegi üldse kindel miks ja kas lähen. võibolla seepärast et siinsed on mind ja mu hingeelu liialt tunda saanud ja just see hirmutab mind - et inimesed teavad milline ma tegelikult olen. ma pole selline kes end eriti teistele avab. vaid väga lähedastele. Ja samas on mul tunne, et see koht hakkab mulle järjest enam meeldima just nende inimeste pärast, kes mind tundma õpivad mu kirjutuste läbi.
ma olen tegelikult kohutavalt arg inimene aga kui ühel hetkel tuleb kriis, võin ma hoopis teistsugune olla.

kummaline eksole. aga samas ma tean, et ei lase end häirida nendel, kes mu armastust õigeks ei pea moraali pärast, sest moraal see on nii lai mõiste - igaüks mõistab seda täpselt nii nagu tahab ja ma ei saa kellelgi keelata mõelda neid mõtteid ja tunda neid tundeid mida ta tunneb, kui mu kirjutisi loeb.

esimesel hetkel tekitas "ema" kommentaar minus viha ja pettumust et ikka on selliseid inimesi kes nii mõtlevad. kuid milleks vihastada, las nad mõtlevad, maailm sellest ometi ju ei muutu ja mina ka mitte. mina olen ikka selline nagu tahan olla ja nagu mulle meeldib. noor, õnnelik ja hullumeelselt armunud. :)

võimalik et mõtlen siiajäämise osas ümber, ma ei tea.

mul on väga muutlikud tujud.
reedel, 20. jaan. 06., kell 22:37
raissa
anonüümsusel on omad võlud ju, sa avad ennast, aga samas eiteakellele. kellelegi, kellele ei pea kunagi silma vaatama. see on ju omamoodi tunne:)
pühap., 22. jaan. 06., kell 06:52
ema
Kallis laps. Mina pole sinu üle kohtumõistja. Ma üritasin sulle lihtsalt asja teisi aspekte ka meelde tuletada, mis tänu suurtele roosadele prillidele päris märkamatud kipuvad olevat.
Ja asi pole tegelikult vaid minus, vaid palju laiemas ringkonnas. Sa mainisid, et kui kaks inimest leiavad teineteist... Mina küsin selle peale, et kas te elate kuskil koopas kiviajal, või olete siiski ühiskonna osa, tõsi küll, selline osa, kes mõnesmõttes vilistab kirjutamata reeglitele, mille mõistmine ja aksepteerimine on enesestmõistetav tegelikult.

Ja et see te selle eetika ja moraali kohapeal päris Utoopiasse ei kalduks, siis näide elust enesest: www.postimees.e...4.php
Ja siis otsustage, kas elate oma "koopaelu" edasi, kus kellegi teile midagi ette pole heita või aksepteerite seda, et ühiskonna osana esitatakse teile ka ühiskondlikke nõudeid, mille mittetäitmisel siiski (omad) vitsad peksavad...
pühap., 22. jaan. 06., kell 07:03
ema
Unistustest hoolimata purunevad mullid alati siiski ootamatult. Ja elu ei kipu mitte sinu arvamust küsima...
esmasp., 23. jaan. 06., kell 10:37
Ma kujutan enda vaimusilmas täiesti eredalt ette kuidas väikese linnakese volikogus arutati noore huvijuhi "patutegusid." Ontlikud ja parajalt kõhukad pereisad lehitsesid kalendrit, endal ila suunurgast tilkumas. "Me peame enda valijatele näitama, et töö käib," ütles üks. "Jajahh, me peame midagi tegema," lisas teine. "Mul on mõte," lausus kolmas: "hakkame jumalateks ja ütleme inimestele kuidas nad peavad meie väikelinnas enda elu elama ja mida nad üldse teha tohivad."

Ma olen suhteliselt kindel, et kui koolidirektor oli kaitsval positsioonil, siis jääb Birjo kooli huvijuhiks edasi. Tähele tasub panna, et väikelinna koolidel ei ole eriti suurt järjekorda noortest õpetajatest ja huvijuhtidest ukse taga vonklemas. Reaalsete töökohtade jaoks nutikate ja tegusate inimeste leidmine on raske. Liiga raske, et mingite võltsvagatsejate õiendamist eriti tõsiselt võtta.

Kas ilusat keha peaks varjama? Kas õigem on kogu elu haavalehe moodi nurgas väriseda ja pingeliselt muretseda, et äkki keegi ütleb midagi või halvustab kuidagi. Ma arvan pigem, et elu on elamiseks. Väikesed tagasilöögid ja mõõnad on selle lahutamatuks osaks. Kes neile liialt palju tähelepanu pöörab ei saa kunagi ka edu ja õnne maitsta - see polegi tegelikult elanud.

Sellised "kanaema" moodi targutajad pole ilmselt enda elus kunagi midagi tõeliselt lahedat teinud. Olles "kirjutamata reeglite" pärast suures hirmus, vaatavad pealt kuidas teised täiel rinnal enda elu elavad. Vaatavad pealt, kahetsevad enda julgusetust ja katsuvad kõigest väest teiste õnne enda võltsvagatsemisega mürgitada.
esmasp., 23. jaan. 06., kell 13:08
ema
Väga huvitav fenomen siin. Juba ette määratud, et kui siin ei kuku "oi sa oled super, fantastiline, jätka samas vaimus" stiilis taga kiitma kedagi, et siis hakatakse tembeldama igasuguseid tiitleid nagu "kanaema", "moraaliema". Tavaliselt käituvad nii end nurka surutuna tundvad isikud, kes asuvad kordineerimatule agressiivsele kaitsele, mis rünnakuks üle läheb, ise arugi saamata, et tegelikult keegi neid ju ei ründagi.

Teiseks: ma ei lepi kuidagi enda vagatsejaks tembeldamisega. Vagatsejaks võib pidada sellist isikut, kes sõna otseses mõttes poeb ja räägib ainult seda, mida teised kuulda tahavad, aga tagaslja rääkides on hoopis kõvem mees. Antud situatsioonis siis siin räägiks seda, et "tubli, palju õnne jne", kuid ise mõtleks, et vastik haige õpetaja. Mind eristab sellest täpselt see, et ma julgen oma (antud juhul) hukkamõistva seisukoha välja öelda. Ja mul on tõesti kahju sellest isikust, kes otsekohest inimest vagatsejaga samastab.

Mis minu elu puutub, siis pole tõesti midagi kurta, mis puutub inimlikku poolt: lapsed ja neil ka isa olemas selle sõna siiras tähenduses. Ei kujuta tõesti ette midagi, mida ma oleks oma perele suutnud endast rohkem pakkuda, kui metafoorselt oleksin moraalinorme purustanud kui peaga ühest betoonseinast teise järel läbi joostes. Või oskad sina minu profileerimise puhul ka seda juba mulle öelda? :)

Ilusat keha ei pea varjama, aga siin on siiski küsimus milleski enamas. "Kombekus", "maitsekus", "kellele suunitletud" ja üleüldse erootilise kunsti definitsioonis. Sinu jaoks on ehk maitsekas see, kuidas preili Birjo DI kalendris poseerib või kuidas DI numbris reklaamib 16 aastane tüdruk märjast T-särgist läbipaistvate rinnanibudega õllekasti, siis see on sinu valik. Püüa lihtsalt olla avatud meelega, et osade inimeste nõuded on sellistele subjektiibsetele asjadele suuremad: erootilise kunsti alla ei pruugi nende meelest mitte sugugi mahtuda DI maitsetud pildid, pigem hoopis Eesti tingimustes vaieldamatult ühe suurima klassiku Kalju Suure teosed. www.raamatukoi....?6902 Juba see üks ja ainus raamatu kaan näitab iseenesest erinevust. Sa ütlesid, et mina pole midagi lahedat teinud. Vaata siin sinu ja minu erinevus vist ongi, et sinu silmaringiga inimesele on "lahe" vist see, kui DI laadses ajakirjas noor niu raha eest riided seljast koorib, siis minu jaoks oleks lahe kogemus see, kui sellist asja teeks minuga, ning teeks seda esteetiliselt, selline legend nagu eelpool mainitud Kalju Suur.
Või on sinu jaoks selline noorpõlve "lahe tegu" see, kui 13 aastane tüdruk jookseb kodust ära, sest probleem on arvutiga. Tüdruku pilte näidatakse televisioonis jne. Aga mida näitab selle tüdruku reidi lehekülg? Seda, et logib teine sinna muudkui jooksusoleku ajal sisse. Inimene, kel on kodus suured probleemid, ei otsi kodust jalga lastes võimalust rates käia. Kui aga sellise case puhul selline asi toimub, siis minu jaoks on see sotsiaalne probleem, mitte "lahe" tegu, milledeta mina ja kõik ülejäänud tuimad inimesed elanud oleme. Või sa ütled, et see tüdruk on saanud nüüd midagi hämmastavamalt harivamat elult, kuna reidisõltuvuses on ta saanud hakkama ilmselge lollusega?

Ja veel nendest moraalinormidest. Inimene on siiski sotsiaalne olend. Ja sotsioloogia kui selline tähendab siiski inimeste käitumist suuremates gruppides, mitte indiviididena. Sellepärast ma küsisingi kallilt sy-lt, et kas nad elavad koopas, et saada kinnitust sellele, et neile selline asi kui sotsioloogia ei laiene. Mulle kui tavalisele lihtsurelikule on arusaamatu, miks peaks enda elu ühiskonnas raskemaks tegema? Selleks peab ikka ääretult mõjuv motivatsioon olema.

Pöörduks taas sy poole ja küsiks ühe isikliku küsimuse. Ma eeldan, et tegemist pole sinu esimese armastusega, ilmselt on neid juba mõned ikka olnud juba selle ea peale. Küsimus on selline, et kas see algus on heledam, kui olid eelmised algused, mis lõpuks tuhmusid või täiesti kustusid?
Usun, et armumine on armumine ja selline "ebapädev" seisund, kus ei maksa taaskord mingeid sildu põletama hakata.
See, et sinu ja tema see situatsioon on nii eriskummaline, ei tähenda ju iseenesest veel sedagi, et seda kindlasti taunima peaks, kui ehk oleks mõni märki sellest. Aga 2 kuud peale "tunnistamist" aga kiidelda mingis internetikeskkonnas, et "ohhohoo... ma magan temaga... ei mingit kaitset suguhaiguste eest ... ja ma ootaksin tema last, kui nii juhtub mu õpingute ajal..." pole küll minu silmis mingi adekvaatne märk sellest, et hoolimata roosadest prillidest ka oma halli ajuollust natuke liigutatud oleks...

Piibel on ka selline asi, kus on väga palju kirjutamata moraalinorme. See on põhimõtteline küsimus, kas inimene vilistab neile või ei. Mina kuulun nende hulka, kes ei vilista. Sest jään mina ikka arvama, et näiteks pedofiilid ei pea pidama preestriametit või siis ka tagasihoidlikum näide: haridusasutuse töötajad seksuaalsuhtese astuma oma õpilastega.

Ja mis puutub sinu väidet, et kui koolidirektor toetab Birjot... Küsiksin siinkohal sy-lt, et kas tema kooli direktor surus mehe kätt, et see leidis õnne suisa töökohalt? Või on see juhtkonna eest nii varjatud saladus? (hmm... kas keegi rääkis enne siin midagi vagatsemisest? ...)
esmasp., 23. jaan. 06., kell 17:42
sy
vastuseks "ema" kommentaaridele
esiteks: ma ei leia et minu situatsioon oleks mingilgi määral võrreldav bussi-Birjoga. Ma pole lasknud kellelgi endast teha alastipilte, ega pole lasknud neid ka üles riputada. Leian et siinkohal on võrdlus mõttetu. Sa ütled, et siin on tegemist moraali ja eetikanormidele vastuolus olemisega - võibolla tõesti oli see nii 80ndatel aastatel, kuid nagu Sa kalendrist vaadata võid - aasta on 2006 ja sajand: 21.
Ma ei hakka Sind Su normide pärast solvama, ma ei pea seda mõttekaks, las jäägu Sulle Sinu ja mulle minu arvamus.
Ma tean, et ma ei saa kõigile meeldida.
Sa nimetasid sildade põletamist, siis tahaksin ma küsida: kas nimetad sildade põletamiseks seda, kui ma keeldun suhtlemast isikuga, kes minu silme all on pugeja, kuid selja taga räägib nõmedusi, mida kuulavad ja usuvad vaid tema nn. sabarakualgosad. ehk siis Sinu sõnadega "võltsvagatsejaga"?

Kui Sa arvad et selle teo pärast keegi mu lähedastest mind hülgab, siis sellisel juhul ütleksin ma, et see inimene ei ole mulle lähedane, sest minule lähedased inimesed teavad milline ma olen ja mida ma tunnen ja tahavad mulle parimat: õnne. Minu jaoks lähedased inimesed on õnnelikud, kui mina õnnelik olen ja ma ütlen vaid üht: vähe on selliseid inimesi, kes tulevad mulle otse ütlema (näkku) et kuule, sa oled moraalinormidega vastuollu läinud ja sa ei tohi seda suhet edasi arendada. Õigemini: selliseid inimesi pole ma veel näinud ja seega on järeldus lihtne: võltsvagatsejad, mis muud :)

"...Aga 2 kuud peale "tunnistamist" aga kiidelda mingis internetikeskkonnas, et "ohhohoo... ma magan temaga... ei mingit kaitset suguhaiguste eest ... ja ma ootaksin tema last, kui nii juhtub mu õpingute ajal..." pole küll minu silmis mingi adekvaatne märk sellest, et hoolimata roosadest prillidest ka oma halli ajuollust natuke liigutatud oleks......"

ma ei tea kust otsast Sa võtsid selle, et ma kiitlen. see sait siin on BLOG, see tähendab seda, et ma kirjutan siia enda jaoks asju, mida ma tahan endast välja saada. Välja kirjutada. See ei tähenda et ma sellega kiitlen. Mul on hea meel, et me oleme koos ja mul on hea meel et meil klapib omavahel kõik - nii tavasuhtluses kui ka seksuaalses mõttes. Sina tõlgendad seda kui kiitlemist. Okei, olgu see siis Sinu jaoks kiitlemine. Ma võin veelkord korrata, jah, ma magan temaga, on selles midagi halba? Suguhaigused? Kõik ei ole nii rumalad, et hüppavad voodisse, ilma kindlaks tegemata, kas inimene on haige või ei. Selleks on olemas usaldus. Nüüd Sa küsid, et kuidas saab kahekuuse tutvuse juures olla mingit usaldust? Aga vot saab ja seepärast ongi meil nii hea klapp, et tema usaldab mind samapalju kui mina teda. Ka lastest oleme me rääkinud ja Sinu kahjuks on lapsed plaanis alles peale seda, kui olen lõputunnistuse kätte saanud. See ei tähenda seda, et me ei tohiks enne minu lõpetamist seksida... või on see piibli normide järgi keelatud? oi jah, vist oli küll, seks enne seaduslikku abielu oli vist jah keelatud (sai kunagi isegi põhikoolis usuõpetuses käidud ja 10 käsku pähe õpitud...)

Oma vanuse kohta on mul olnud ka varasemaid suhteid. Ma ei saa öelda, et kaotasin oma süütuse armastusest, pigem oli see uudishimu ja kirg. Uudishimu sai rahuldatud ja kirg kustus samuti mõne aja pärast (algatus tuli küll teiselt poolt) (teeb rõõmu eksole, et minusugune moraalitu tsikk maha jäeti?)
Vastuseks Sinu küsimusele, kas see algus oli heledam... ausaltöelda, oli küll jah, sest eelnevad suhted algasid siis kui olin väga noor. Tänapäeval ei saaks 15-16 aastase kohta enam noor öelda, kuid minu jaoks olin ma liiga noor ja heauskne. Praeguseks olen ma juba natuke vanem, targem ja ehk kogenumgi, mistõttu jäid ära need heleroosad unistused... ma ei ole rumal ja ma tean mida ma oma elult tahan. Ja ma tean, et hetkel olen õnnelik selle mehega, sest ta on just selline nagu ta on. Ma saan inimesega normaalselt suhelda, me mõistame teineteist sõnadetagi ja vaid pilgust piisab teadmiseks, mida ta minu vastu tunneb. Ma elan ühe päeva korraga, see meeldib mulle. Ohjaa, ka tuleviku suhtes oleme mõtteid mõlgutanud ja äärmiselt üllatav (ja samas isegi väga meeldivalt üllatav) on see, et me mõtleme sarnaselt ja ka väärtushinnangud on meil samad.

Moraalinormid on olemas ja ma tunnistan neid. Ma saaksin aru, kui tegemist oleks tõesti 13-aastase neiuga ja 50-aastase õpetajaga. Kuid mina olen täiskasvanu ja tema ka. Me teame, mida me teeme ja oleme muide ka sellest rääkinud, mis võiks juhtuda.

Me ei ela koopas ja ma ei arva et mulle ei kehti seadused. Moraal ja eetika on äärmiselt mõtteline asi. Samahästi võiks ju ka öelda, et naine, kellel on suhe endast 10 aastat noorema mehega, rikub kellegi poolt seatud moraali ja eetikaseadusi. Samas kui kaks osapoolt on täiesti rahul oma seisusega ühiskonna silmis ja teavad, millega riskivad ja mida/keda kaotada võivad - siis on see nende kahe asi. Samamoodi on ka homodega. eetika ja moraal piiblis ju keelab sellise suhte, kus osapoolteks on samasoolised. Kas Sina "ema" oled sellisel juhul ka nende vastu, kes ei saa midagi parata sinna, et neid vastassugupoolt lihtsalt ei huvita? Sellisel juhul on mul Sust kahju, sest sellise kitsarinnalisusega oled Sa kaotanud enda jaoks tohutult palju häid inimesi, kes ei käitu vastavalt nendele piibli moraalinormidele. kahju Sinust, sest oma kitsarinnalisusega avastad ühel hetkel, et oled jäänud üksi.

Ma ei pea vajalikuks enam seda teemat kommenteerida, sest olen öelnud kõik, mida öelda tahan.

Ja teadmiseks Sulle, me ei varja oma tundeid kellegi eest, see pole meie jaoks vajalik.
esmasp., 23. jaan. 06., kell 20:15
Vagatseja on sünonüümisõnastiku andmetel "vagaduse teeskleja." Teesklus on teisisõnu võltsiks olemine - seega on see väljendi tähenduses juba niigi sees. Topeltvõlts, ehk võlts võlts peaks siis seega olema ausameelselt vaga.

Minu arvates on see XIX sajandi moraalinormidest jahuv mammi enda neuroosidest nii pungil, et ei märka nende väljaelamiseks kohta validagi. Tegemist ju pihtimusliku blogi külalisteraamatuga. Vagatseja on sellise tujurikkujast näägutaja kohta veel pehmelt öeldud tglt. Tõenäoliselt toidab teda selle loo juures noores põlves realiseerimata jäänud salaihalus enda meesõpetajate vastu. Nüüd on aga juba hilja.

Ma arvan ka, et maailma on huku äärel. Üheks maailmalõpu endeks on tegelikult ka internetist pingeleevendust otsiv koduperenaine, kes materdab ennastunustavalt noorte tüdrukute blogides DI kalendrisse pandud Birjot. Enda sõnadele vastuoluliselt aga samal ajal unistades fotograafist, kes riietaks ta lahti ja klõbistaks imestlusest keeletuks jäänuna temast endast kunstfotosid teha.

Anyway. Tehke pattu, sest maailmalõpp ei pruugi enam kaugel olla. Kui meid ei võta kevadine linnugripp, siis 2009. aastal maad tabav hiigelkomeet lõpetab meie patused piinad nii või teisiti.
esmasp., 23. jaan. 06., kell 20:29
ema
Kuule neiu, teeme paar asja selgeks. Minul isiklikult on sinu õnnestumistest või ebaõnnestumistest täiesti ükskõik, sest sa oled mulle anonüümne võõras. Seega miks mina peaksin sinu vigadest ja nende tagajärgedest hoolima.

Minu normide pärast solvama? Huvitav, mis nendega seoses olvata on? Ma saan aru, et kui norme pole, et siis võiks tiitleid lisada (oh, seda te ju juba tegite...)

Sa võid ju selgitada mulle BLOGI olemust, kõin on ilus ja tore kullake, aga ma tean ise ka, mis see on. Sina aga ei tundu teadvat, et Blogi ja tavalise päeviku vahe on see, et kui üks on sul kapis lukutaga, siis teine pole. Ja blogil saad vastukaja... ja seda erinevate seisukohtadega inimestelt. Ka nende seisukohtadega inimestelt, kelle seisukoht sinu omaga vastupidine. Kui ei meeldi, eelista blogile päevikut.

Tore, et tänapäevase suguhaiguste ajastul on HIV jms juba silmaga näha ja diagnoositavad. Samas arvamus, et usaldus pole pime, on ka naiivne... Aga eks rumalad ja hoolimatud peavadki oma saatuse saama...

Sinu süütusekaotus minus kirgi ei tekita, seega pole mõtet vales kohas ironiseerida :) Minu mõtte puänt on siiski pigem see, et alguses on kõik ilus ja ahvatlev ja ühegi asja alguses ei oota sa selle lõppu. Ja roosade prillide olemasolu näitab seesamune "seekord on erilisem, kui eelmine kord..." mida võiks jätkata: järgmine kord on erilisem kui seekord..

Huvitav on ka see 21 sajandi jama... Et see 21-ne pole mitte vaid tehnoloogia vaid ka "hüvasti moraal ja eetika" sajand :D Natuke veel ja on ka vanad mehed ja noored poisid on lubatud, sest no kuulge, on ju 21-ne sajand ja mõlemad ju tahavad... Või seks alaealisega näiteks, kui see õnnetu alaealine ka arvab, et tahab.

Ja homofoobiks mind küll pidada pole mõtet, ära tee ennatlikke järeldusi. :) See, et sina oled minu väärtushinnangutele vastupidiselt käitunud, ei muuda mind veel kolliks kogu maailmale. Minujaoks on seksuaalne orientatsioon ning ebaeetiline käitumine ikka päris erinevad asjad.

Aga kena elu sulle. Ja loodame, et ikka, et hoolimata elu vintsutustest veepeale jääd...
teisip., 24. jaan. 06., kell 00:48
ema
Apokalüpsis, sa oled ka üpris huvitama mõttetrajektoriga inimeseloom :)

Kordan veel kõigile, kes juba tagajalgadele tõusnud: mind isiklikult ei huvita karvavõrdki see, kuidas teie oma elu elate. Aga ma pole ka tolerantne kaasa tundma neile, kes nii järjekindlalt oma jamadesse on sammunud ja kes kunagi vaid tagantjärgi tarkusega hiilgavad.
Minupärast pange enda lapsed tulevikus kasvõi koolidesse, kus avaaktusel saab iga õpetaja omale "isikliku" lemmiku valida, kellega siis ka kooliväliselt "tunda tööst täit rõõmu".

Mulle meeldib siiski jääda, kuidas see nüüd noortepäraselt on, vanakooli inimeseks... Enda nooruses õnneks sattusin omaealiste otsa. ja teate üldse ei kahetse... Ei tahtnuks ka tagantjärgi olla mõne isaeeskuju varjus, et iga uus ja esmakordne päev oleks iga elu uuele asjale "isalik" selgitus olemas. No mul on küll nii palju usku veel eesti noormeestesse, kes suudavad olla head kaasad oma südamedaamidele.


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [255] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [319]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [995]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [526]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [601]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [718]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [721]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [769]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [1023]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1107]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [255] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [319] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [453] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 7. märts 2021., kell 13:02 - parim aeg päevast
või tee uus
(13) [21101] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0311s