Saa on asi lihtsalt selles et oeh.. ..kas võib asi selles olla..ma

ei ole ja inimesed on sis no ei saa noh..äkki on asi lihtsalt selles et päikest ei ole ja inimesed on sis sellised depressiivsemad ..kas võib asi selles olla..ma loodan et on..sest ma saan ise aru kui halb on olla selline nagu ma olen..moss oeh.. no ei saa noh..äkki on asi lihtsalt selles et päikest ei ole ja inimesed on sis sellised depressiivsemad ..kas võib asi selles olla..ma loodan et on..sest ma saan ise aru kui halb on olla selline nagu ma olen..moss moss koguaeg aga ma ei oska midagi teha nii et ma seda ei oleks. kõik on liiga keeruline lihtsalt

oeh.. niux reedel, 2. dets. 2005., kell 03:09:25 no ei saa noh..äkki on asi lihtsalt selles et päikest ei ole ja inimesed on sis sellised depressiivsemad ..kas võib asi selles olla..ma loodan et on..sest ma saan ise aru kui halb on olla selline nagu ma olen..moss moss koguaeg aga ma ei oska midagi teha nii et ma seda ei oleks. kõik on liiga keeruline lihtsalt keeruline.. ma ei tea mida teha ma ei oskagi midagi teha ma olen saamatu mul pole sõpru mu perekond ei hooli minust(tõsiselt kaa) hoolimisest rohkem ei ytle midagi sest seda sõna tean ainult nii palju kui et selline asi on olemas ma tahaks tagasi või kaugele edasi..ma ei taha siin kannatada.. siiber on.. enda kallale ka ei hakka nagu ei julge võibolla sellepärast et ma ootan ikka veel et midagi head juhtuks. aga samas ma olen piisavalt realist et aru saada sellest et kui sa tahad et midagi juhtuks pead a midagi tegema.. masendav on mõelda et ma selline hale olen pea lõhub otsas neist mõtetest.. nii palju asju on millest mõelda..ja uinudesgi mõtlen..unenäod on ka täielik päeva koopia..ja selle järg või mis iganes.. mul oleks väääääääga tugevaid rahusteid vaja..iga väiksemgi asi ajab mind närvi mind ajab närvi see et keegi suudab minust erinevat arvamust omada...kus on loogika...ma ei tea mis mul viga on..stress?.. stress on j ravitav eksole :O tegelikult on hea et inimesed arvavad minust erinevalt aga lihtsalt praegu ajab see närvi..närvi ajab ka see kui inimene vait jääb peale seda kui ma olen oma arvamuse või mõtte avaldanud.. närvi ajab kõik noooh..

oeh..

niux reedel, 2. dets. 2005., kell 03:09:25

no ei saa noh..äkki on asi lihtsalt selles et päikest ei ole ja inimesed on sis sellised depressiivsemad ..kas võib asi selles olla..ma loodan et on..sest ma saan ise aru kui halb on olla selline nagu ma olen..moss moss koguaeg aga ma ei oska midagi teha nii et ma seda ei oleks.
kõik on liiga keeruline lihtsalt keeruline..
ma ei tea mida teha
ma ei oskagi midagi teha
ma olen saamatu
mul pole sõpru
mu perekond ei hooli minust(tõsiselt kaa)
hoolimisest rohkem ei ytle midagi sest seda sõna tean ainult nii palju kui et selline asi on olemas
ma tahaks tagasi
või kaugele edasi..ma ei taha siin kannatada..
siiber on..
enda kallale ka ei hakka nagu
ei julge
võibolla sellepärast et ma ootan ikka veel et midagi head juhtuks.
aga samas ma olen piisavalt realist et aru saada sellest et kui sa tahad et midagi juhtuks pead a midagi tegema..
masendav on mõelda et ma selline hale olen
pea lõhub otsas neist mõtetest..
nii palju asju on millest mõelda..ja uinudesgi mõtlen..unenäod on ka täielik päeva koopia..ja selle järg või mis iganes..
mul oleks väääääääga tugevaid rahusteid vaja..iga väiksemgi asi ajab mind närvi
mind ajab närvi see et keegi suudab minust erinevat arvamust omada...kus on loogika...ma ei tea mis mul viga on..stress?.. stress on j ravitav eksole :O
tegelikult on hea et inimesed arvavad minust erinevalt aga lihtsalt praegu ajab see närvi..närvi ajab ka see kui inimene vait jääb peale seda kui ma olen oma arvamuse või mõtte avaldanud..
närvi ajab kõik noooh... tahaks kohe käsipidi kallale minna või siis nutta..aga mis sest kasu oleks.. 0
sellepärast ei tasugi midagi teha..
aga samas kui teha asju kasu nimel sisoleksin ma ju süsteemis..
ma ei taha olla selles süsteemis..õelate inimeste keskel..
omasuguste keskel :O
rahustid!
ainuke lahendus
ei taha mingit psühholoogi või psühhiaatrit..neid kellele oma muresid kurta on mul küll.
tahan lihtsalt magada..
tahaks pea mõtetest vabastada
ei taha enam uusi sõpru..kes neist üldse mu sõbrad on..vastan ise ja ausalt..mitte keegi..kõik te olete mulle sitta keeranud..ja mille eest..kui ma ainult teaks..kui te ainult ütleks.
ei suuda teiega tülis olla lepin ära..ja kahetsen..ei lepi ära..ka kahetsen..
mida ma teen siis kurat võtaks..selline asi ajabki närvi kui ei tea enam mis on õige mis on vale..vahest seda polegi..jah..nõus..
mul on vist isiksuse lõhenemise probleem
sest vahel pean ma sju tegema mida ma ei taha teha..ja mingi aja pärast on see tehtud...teised ütlevad ise tegid..aga ise ei mäleta..
kõik see on hirmuäratav..
hirmuäratavam on see et kõik mu ümber kaob..kõik need toed ja seinad mis mind kinni hoidsid..kõik on kadunud..ma pean olema iseseisev..aga kuidas..
jälle meenuvad rahustid..
pea lõhub otsas..jubedalt
davai aitab.
võibolla kirjutan veel võibolla mitte
kui ei sis tead tagajärgi kui jah.. jörelikult on mingi tugi veel olemas..või toetan ma endale..
õhku
vajan õhku
laske mul hingata palun Saa on asi lihtsalt selles et oeh.. ..kas võib asi selles olla..ma


Kirjatükki on kommenteeritud (4) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Sisupuu sitemap
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [573]
Combipact: Kodulehe tegemine WordPressi ja SEO-ga on parim turundusviis aastal, Kas on õige öelda, et o.. [341]
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [519]
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [665]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [662]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [709]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [955]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [1036]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [47] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [141] Korraliku kodulehe tegemine
Kristo: .. [175] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 24. jaan. 2021., kell 16:38 - parim aeg päevast
või tee uus
(4) [34456] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.034s