Ilu võidab sisemuse ja hävitab Ilu võidab mis hellitab mõningaid uljaid väljavalituid

kuni viimse elurakuni. Ilu õnneks on Ilu võidab sisemuse ja hävitab selle kuni viimse elurakuni. Ilu õnneks on kaduv nähtus, mis hellitab mõningaid uljaid väljavalituid mõnikümmend aastat ning seejärel hülgab ta nagu tema abikaasa, armuke või kesig Ilu võidab Ilu võidab sisemuse ja hävitab selle kuni viimse elurakuni. Ilu õnneks on kaduv nähtus, mis hellitab mõningaid uljaid väljavalituid mõnikümmend aastat ning seejärel hülgab ta nagu tema abikaasa, armuke või kesiganes. Ilu on ainus, mida nähakse ja soovitakse näha, sest see on läikiv pealispind mida tahetakse si

Ilu võidab Karl Kaukes esmaspäeval, 13. sept. 2010., kell 11:20:01 Ilu võidab sisemuse ja hävitab selle kuni viimse elurakuni. Ilu õnneks on kaduv nähtus, mis hellitab mõningaid uljaid väljavalituid mõnikümmend aastat ning seejärel hülgab ta nagu tema abikaasa, armuke või kesiganes. Ilu on ainus, mida nähakse ja soovitakse näha, sest see on läikiv pealispind mida tahetakse silitada ja paitada, sisemus ei koti kedagi. Kõik algab ilust ja kogu elu käib selle sära ümber. Keegi ei näe sellest läbi, sest ilu on pealispindne ning selle sära pimestab ega lase edasi vaadata. Dorian Grey efekt, mis surmab ja halvab, hävitab ja naeratab tapvalt kuni ta kaob. Ilu püütakse elus hoida, sisemuse ja sisemise ilu eest ei hoolitseta. Seda ei hinnata ega taheta sellesse oma pilku heita. Mõned parasiitväljendite kasutajad suudavad tihti oma huulile manada lause – loeb vaid sisemus, kuid nende kaaslasi ja ümbritsejaid vaadates saab hetkega ilmsiks, et tegu on tühjade sõnadega, mis peaks välist pinda veelgi enam poleerima, täiustama. Sisemusse ei näe. See on varjatud ja pime, ka siis kui seal põleb heledamast heledam leek, säravalt tuules väreledes, kuid ealeski mitte kustudes. Selle leegi ilu on vapustavam kui miski muu, aga selle soojusesse ei viitsi keegi jõuda, sest mingi tropp avastas enda jaoks füüsilise   sära. Pealiskaudses maailmas on väline ilu alati hinnas olnud, nii hinnas, et koledaile valetatakse, et nad on ilusad. Neil ei lasta isegi koledad edasi olla, vaid neile süstitakse näkku igasugust saasta, nende nahk tõmmatakse nii pingule, et

Ilu võidab

Karl Kaukes esmaspäeval, 13. sept. 2010., kell 11:20:01

Ilu võidab sisemuse ja hävitab selle kuni viimse elurakuni. Ilu õnneks on kaduv nähtus, mis hellitab mõningaid uljaid väljavalituid mõnikümmend aastat ning seejärel hülgab ta nagu tema abikaasa, armuke või kesiganes. Ilu on ainus, mida nähakse ja soovitakse näha, sest see on läikiv pealispind mida tahetakse silitada ja paitada, sisemus ei koti kedagi.

Kõik algab ilust ja kogu elu käib selle sära ümber. Keegi ei näe sellest läbi, sest ilu on pealispindne ning selle sära pimestab ega lase edasi vaadata. Dorian Grey efekt, mis surmab ja halvab, hävitab ja naeratab tapvalt kuni ta kaob.

Ilu püütakse elus hoida, sisemuse ja sisemise ilu eest ei hoolitseta. Seda ei hinnata ega taheta sellesse oma pilku heita. Mõned parasiitväljendite kasutajad suudavad tihti oma huulile manada lause – loeb vaid sisemus, kuid nende kaaslasi ja ümbritsejaid vaadates saab hetkega ilmsiks, et tegu on tühjade sõnadega, mis peaks välist pinda veelgi enam poleerima, täiustama.

Sisemusse ei näe. See on varjatud ja pime, ka siis kui seal põleb heledamast heledam leek, säravalt tuules väreledes, kuid ealeski mitte kustudes. Selle leegi ilu on vapustavam kui miski muu, aga selle soojusesse ei viitsi keegi jõuda, sest mingi tropp avastas enda jaoks füüsilise  sära. Pealiskaudses maailmas on väline ilu alati hinnas olnud, nii hinnas, et koledaile valetatakse, et nad on ilusad. Neil ei lasta isegi koledad edasi olla, vaid neile süstitakse näkku igasugust saasta, nende nahk tõmmatakse nii pingule, et silmalaud vajavad järjekordset operatsiooni. See kõik on nii võlts ja pindmine. Pinnapealsus aga võidab alati ja on nii toitev, sest ta säästab mõttetegevuse vastikust ja kohtlasest peavalust.

„Ma olen ilus, eks?“ „Ma olen kena ja näen hea välja, eks?“ „Jah.  See on nii. Sa näed nii hea välja oma uues D ja G kleidis, su Diesel’i saapad suudlevad su Matinique’i pükstega kaetud sääri nii ilusti, et hakka või nutma.“ „Ai, aga ma ei saa ega tohi nutta, sest mu Chanel’i ja Dior’i segumeik võib mu Lancomé’ga puuderdatud näonahal kahtlaselt paarituma hakata ja tulemuseks on DiChaLa, mis pole üldsegi ilus.“

„Ma tegin täna selle savikuju, ilus, eks?“ „Jaa see on nii ilus, kuidas sa oskad nende värisevate ja savist kollakas-pruuniks tõmbunud kätega midagi teha?“ Loovad käed pole ilusad väliselt, vaid sisemiselt, kuid annet ja sisemust ju ei vaadata. Loeb tulem ja selle esteetiline väärtus. Andekas pole oluline, andekas on mööduv, sest alles jääb füüsiline ilus, olgu see mis tahes ennetehtud taiese koopia.

„Ma tahaks tema sisemusse näha ja aru saada, kas ta on seest sama ilus kui väljast?“ Ainus põhjus, miks seda tahta on see, et sisemus ei peegeldu välisest välja, sest väline hõõglamp põleb liiga heledalt ning sellest ei nähta läbi, või on selle pindmise ilu sisemine pool niivõrd kole ja tühi, et sealt ei paistagi midagi peale hädise välispidise peegelduse, mis on peegli omaduste tõttu ka moonutatud ja valelik.

Peegel valetab meile, aga me veedame selle ees päevas, nädalas, kuus, aastas, eluajal nii palju tunde. Meile meeldib endale ja teistele valetada kõige välise osas. Sisemust me ei ava, hoiame selle endale ja ulume, et miks keegi seda ei märka. Keegi ei märka seda, sest keegid on pimedad ja oma sisemuse värvilise vitriinklaasi, mis päikese käes peaks helkima, katame me kinni musta ja kulunud sametlooriga, mida katavad koiaugud ja tolmukübemed.

Kes on ilus inimene? Me vaatame mingit heategude galat ja unustame selles osalenud inimesed kolme päeva pärast ära, sest nende välisus ei kiirga ka selle kõikvõimsa pindilu olemasolul. Nemad ei kata oma sisemist ilu musta koilooriga, sest neid välisus ei huvita. Sisemine sära katab hoopis välise, ning – oh faasanit küll, me pole ju sellega harjunud. See on ju imelik, et nii ilusate maniküüritud küüntega neitsik, selline loomulike lokkide ja heleda palgega punahuulne neitsik suudab midagi sellist HEAD ja sügavamat teha. See on ju kahtlane. Ta kindlasti arvab, et on teistest parem, sest ta on nii ilus.

Kogu multikultuurne ja multimeediline maailm on üles ehitatud ja struktureeritud nii, et pindmine kaunidus saaks vohada. See algab öösiti, hämarates urkakohtades, kus mängib vali muusika, kus seelikuid ega pükse peaaegu ei kanta ning kõik on labelitest läbi imbunud. Kus välguvad ühel eesmärgil treenitud ja pruunistatud kehad, ebavajalikud helesinised kontaktläätsed ja pinguldatud näod, rinnad, implantaaditud lõuad ja ahtrid. See kõik on pindmine ilu, mis lööb läbi. Seelikuta neitsik leiab püksteta noorsandi ja nad naudivad üksteise aeroobika ja jõusaali keresid, vaatavad oma tühjadesse säravatesse silmadesse, mis ümberpööratult oleks täiesti tühjad ja matid.  „Kõik on nii hea, nii ilus. Meil oli nii hea, kõik oli nii ilus.“ „Kas te kohtute veel?“ „Ma loodan, ta oli nii kena mu vastu“ ... ehk siis tema kena raam oli kena minu kena raami peal/all/sees/ümber/kõrval. Pilti ei nähta. Läikivast mahagon-puitraamist ju piisab. See on ju palju ilusam kui mingi kolletunud ja räämas raamiga kubistlik saast, millest keegi peale kolme inimese selles riigis ega ka maailmas aru ei saa.

Mis on maailma kõige ilusam asi? Väliselt on see inimkeha. Oma omadustelt ja olemuselt – ehk siis sisemise ilu poolest ei saa miski vastu gin ja toonikule. See on puhtamast puhtam, kaunimast kaunim, teemantist säravam ehtne ilu. Asjade sisemise ilu väärtustamisel meil probleeme ei teki. Inimese vaimsus ja mõistus, tema mõtted ja nendest peegelduvad teod ja tegematajätmised on aga palju raskemalt hoomatavamad. Nii rasked, et nendega ei viitsigi tegelda.

Välimise ilu jumaldamine on viinud ohtlikule teele sisemiselt kaunid. Nende sisemine kaunidus on välimise pindmise ilu poolest väga mõjutatav ja võib sisemust lämmatama hakata. See on sööbinud nende sisemiselt kaunite peadesse ja toimib seal nagu mingi rõvedalt tüütu trooja hobune. Väline sära ja poleeritus varjavad sisemust, selle sära puudumisel hakatakse seda ihaldama nagu kaunist lambakintsu poeletil või suurimat maasikat kandikul. Sisemine ilu hakkab olematu ja tegelikkuses tähtsusetu puudumisel ja selle puuduva ihaldamisele ja omada soovimisel inimest muutma, teda õnnetuks ja „ebatäiuslikuks“ tegema. Nii hakataksegi unustama oma põhilisi väärtusi, oma sügavamaid mõtteid ja ideid, heategusid ja heasoove, sest kõige ebasiiram ja ebaolulisem, kõige tühjem ja tähjem on puudu – väline, pinnapealne ja tühi ilu.

Ilu võidab sisemuse ja hävitab Ilu võidab mis hellitab mõningaid uljaid väljavalituid


Kirjatükki on kommenteeritud (3) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [35] Sisupuu sitemap
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [51]
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [28]
Taimo: 5 Nippi kaalust alla võtmiseks, Jooge rohkem vett - Vee joomine võib väga lihtsasti ning efektiiv.. [49]
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [288]
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [349]
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [422]
Kristo: Harjutused hantlitega, Järjest rohkem koguvad populaarsust lühikesed ning kiired treeningud. Kun.. [643]
Kristo: Füsioteraapia lastele, Mis see füsioteraapia üldse on? Füsioteraapia on vigastuste, erinevate h.. [677]
Combipact: Make a Website With Good Design, So you need to make a site? It is an incredible approach to.. (1) [1453]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [35] Hea kodulehe valmistamine
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [51] Korraliku kodulehe tegemine
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [28] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 7. mai 2021., kell 16:41 - parim aeg päevast
või tee uus
(3) [26612] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0378s