Itaalia põgenikelembuse juured

Itaalia põgenikelembuse juured

Itaalia põgenikelembuse juured Iga Roju reedel, 29. mail 2015., kell 13:43:16 Seda, et poliitikud justkui ei raatsi pagulasi tagasi Aafrikasse saata ja on kõigi kultuurierinevuste suhtes pimedad ning kurdid on juba mõnda aega näha olnud. Mis selle tegelikuks põhjuseks on? Mai Narusk põrutab enda artiklis täpselt naelapea pihta. Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalpidamine suur äri, kust saavad oma osa nii poliitikud, ärimehed kui ka väiksemad sulid.  Mõned kuud tagas.. Loe lähemalt pühap., 31. mail 15., kell 09:57 Lazy Bastard Einoh, päris värskendavalt vahe pilt. Harmoonilise ja toimiva ühiskonna alustalaks on inimesed, kes tahavad tööd teha ja üheskoos paremat tulevikku luua. Tulemusliku töö eelduseks on sujuv suhtlusvõime. Kui keeleoskus on kehvapoolne, kultuuritausta mõistmine olematu ja temperamendid täiesti erinevad, siis on üsna võimatu inimestega konstruktiivselt suhelda. Veelgi suuremaks probleemiks on töömoraal. Aafrikas on teine kliima ja toitu kukub puu otsast igal aastaajal. Kultuur on aastatuhandete jooksul välja kujunenud ja kannabki täpselt neid väärtusi, mis on olnud edukaks hakkamasaamiseks olulised. Kui tööharjumusi ei ole, oskust raskustele vastu astuda ja pisutki mingi suurema eesmärgi nimel pingutada, siis täiskasvanud inimesi juba naljalt ümber ei õpeta. Neegripooldajate üheks põhiliseks argumendiks on, et

Itaalia põgenikelembuse juured

Iga Roju reedel, 29. mail 2015., kell 13:43:16
Seda, et poliitikud justkui ei raatsi pagulasi tagasi Aafrikasse saata ja on kõigi kultuurierinevuste suhtes pimedad ning kurdid on juba mõnda aega näha olnud. Mis selle tegelikuks põhjuseks on? Mai Narusk põrutab enda artiklis täpselt naelapea pihta.

Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalpidamine suur äri, kust saavad oma osa nii poliitikud, ärimehed kui ka väiksemad sulid.  Mõned kuud tagas.. Loe lähemalt


pühap., 31. mail 15., kell 09:57
Lazy Bastard
Einoh, päris värskendavalt vahe pilt.

Harmoonilise ja toimiva ühiskonna alustalaks on inimesed, kes tahavad tööd teha ja üheskoos paremat tulevikku luua. Tulemusliku töö eelduseks on sujuv suhtlusvõime. Kui keeleoskus on kehvapoolne, kultuuritausta mõistmine olematu ja temperamendid täiesti erinevad, siis on üsna võimatu inimestega konstruktiivselt suhelda.

Veelgi suuremaks probleemiks on töömoraal. Aafrikas on teine kliima ja toitu kukub puu otsast igal aastaajal. Kultuur on aastatuhandete jooksul välja kujunenud ja kannabki täpselt neid väärtusi, mis on olnud edukaks hakkamasaamiseks olulised. Kui tööharjumusi ei ole, oskust raskustele vastu astuda ja pisutki mingi suurema eesmärgi nimel pingutada, siis täiskasvanud inimesi juba naljalt ümber ei õpeta.

Neegripooldajate üheks põhiliseks argumendiks on, et teid ju ka aidati Rootsis peale sõda. Kuidas te siis nüüd ei ole tänulikud ja saadate illegaalid jälle Aafrikasse oma koju tagasi.

Kui 70 aasta vanuseid sündmusi lähemalt meenutada, siis Eestist Rootsi põnenejad tegid seal korralikult tööd, õppisid keele väga kiiresti ära, olid samast euroopalikust kultuuriruumist ning kõige tähtsam - neil oli väga kõva töömoraal, mis aitas pealesõjaaegsetel aegadel Rootsi ühiskonda suure sammu võrra edasi. Nüüd Euroopasse trügivad murjanid on 1944. aastal Eestist kommunismiterrori eest lahkunud eestlastest selles suhtes ikka sama kaugel nagu Pluuto päikesest.

Minu arust oli Mae Meruski kirjatükk aus ja otsekohene. Kirjeldused sellest, kuidas neegrid Itaalias tegevusetult ringi tolgendavad ja tänavatel raha norivad, tunduvad tõelisusele märksa lähemal kui enamik viimaste nädalate jooksul üllitatud halemeelsetest tellimusartiklitest.
esmasp., 1. juunil 15., kell 08:39
Murjanmeeste seas on lihtsalt kumu lahti läinud, et Euroopas voolavad piimajõed ja mesi, tööd pole vaja teha. Senikaua kuni neid vastu võetakse, abirahadega poputatakse ja looderdada lastakse, jääbki neid järjest siia tulema. Mustal mandril on üle 1,1 miljardi inimese, me ei jõua neid kõiki enda rinnal soendada ja toita.

Vanarahvas ei kasutanud fäänsit nimetust "kultuurierinevus" aga vanasõna "Toida hunti kuidas tahad, ikka vaatab metsa poole", teadsid meie esiisad juba sadu aastaid tagasi.


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [1070] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [17133]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3859]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5972]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4620]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3863]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4351]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [24826]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5715]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [26393]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [35] Hea kodulehe valmistamine
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [51] Korraliku kodulehe tegemine
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [27] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 7. mai 2021., kell 15:41 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [17133] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0361s