20 tõmmati tasuta ühissõit niiöelda 2.0-lt Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0 need vaid punast tuld ja

tagasi, sest Transpordiamet seadistas validaatorid ümber. 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit niiöelda 2.0-lt 1.0-le tagasi, sest Transpordiamet seadistas validaatorid ümber. Nüüdsest näitasid need vaid punast tuld ja kiri soovitas osta pilet ühissõidukijuhilt. Kuu aj Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit niiöelda 2.0-lt 1.0-le tagasi, sest Transpordiamet seadistas validaatorid ümber. Nüüdsest näitasid need vaid punast tuld ja kiri soovitas osta pilet ühissõidukijuhilt. Kuu aja jooksul sattusin sestpeale vaid kolme ühissõidukisse, mis näitasid mulle veel rohelist tuld. 2013

Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0 rait neljapäeval, 18. juulil 2013., kell 16:26:44 2012. aasta lõpul hoiatasid tallinna ajakirjanikud uuest aastast käivituva tasuta ühissõidu seaduslikkuse puudumise eest — linnavalitsuse poolt nõutav Ühiskaardi isikustamine ning ühissõidukitesse paigaldatud vaidaatorite abil tallinlaste isiklike sõiduharjumuste andmete kogumine, serverisse ülekandmine ja 7 aastaks salvestamine on Andmekaitseinspektsiooniga kooskõlastamata. Seepärast jätsingi SÜNDINUD TALLINLASENA oma 2 € eest ostetud kaugloetava Ühiskaardi isikustamata ja sellele raha laadimata ning asusin alates 2013 01 04 Tallinna ühissõidukeis tasuta sõitma. Seejuures õnnestus valideerimine kui 20. jaanuarini pea iga kord — ühissõiduki validaatoris süttis roheline tuli koos kirjaga, et sõiduõigus on olemas. MuPo haarangukoht Pirita teel 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit niiöelda 2.0-lt 1.0 -le tagasi, sest Transpordiamet seadistas validaatorid ümber. Nüüdsest näitasid need vaid punast tuld ja kiri soovitas osta pilet ühissõidukijuhilt. Kuu aja jooksul sattusin sestpeale vaid kolme ühissõidukisse, mis näitasid mulle veel rohelist tuld. 2013 02 20 sattusingi linnavalvurite ehk MuPo haarangu ohvriks Pirita teel Lillepi ja Maarjamäe peatuse vahel, sõites kesklinna poole. Peatuste vahel peatatud bussist tõsteti mind lausa venna kõrvalt maha, sest erinevalt minust sõitis tema arglikult isikustatud kaardiga. Mulle aga vormistati MuPo kaubikus, salvestava kaamerasilma all (=orwelli-ühiskond ruudus!), minu elu esimene väärt

Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0

rait neljapäeval, 18. juulil 2013., kell 16:26:44
2012. aasta lõpul hoiatasid tallinna ajakirjanikud uuest aastast käivituva tasuta ühissõidu seaduslikkuse puudumise eest — linnavalitsuse poolt nõutav Ühiskaardi isikustamine ning ühissõidukitesse paigaldatud vaidaatorite abil tallinlaste isiklike sõiduharjumuste andmete kogumine, serverisse ülekandmine ja 7 aastaks salvestamine on Andmekaitseinspektsiooniga kooskõlastamata. Seepärast jätsingi SÜNDINUD TALLINLASENA oma 2 € eest ostetud kaugloetava Ühiskaardi isikustamata ja sellele raha laadimata ning asusin alates 2013 01 04 Tallinna ühissõidukeis tasuta sõitma. Seejuures õnnestus valideerimine kui 20. jaanuarini pea iga kord — ühissõiduki validaatoris süttis roheline tuli koos kirjaga, et sõiduõigus on olemas.

MuPo haarangukoht Pirita teel

2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit niiöelda 2.0-lt 1.0-le tagasi, sest Transpordiamet seadistas validaatorid ümber. Nüüdsest näitasid need vaid punast tuld ja kiri soovitas osta pilet ühissõidukijuhilt. Kuu aja jooksul sattusin sestpeale vaid kolme ühissõidukisse, mis näitasid mulle veel rohelist tuld.


2013 02 20 sattusingi linnavalvurite ehk MuPo haarangu ohvriks Pirita teel Lillepi ja Maarjamäe peatuse vahel, sõites kesklinna poole. Peatuste vahel peatatud bussist tõsteti mind lausa venna kõrvalt maha, sest erinevalt minust sõitis tema arglikult isikustatud kaardiga. Mulle aga vormistati MuPo kaubikus, salvestava kaamerasilma all (=orwelli-ühiskond ruudus!), minu elu esimene väärteomenetluse protokoll (#052413). Esimese ehmatusega lausa jalutasin mitme kilomeetri kaugusel asuvasse Andmekaitseinspektsiooni, kus ametnik kinnitas mulle, et ülalnimetatud kooskõlastus on Linnavalitsusel nende asutusest ikka veel saamata! Muuseas, seda jalutuskäiku alustasin roostevabast terasest mälestusmärgi juurest, mis püstitati siin Tallinna lahes ammu hukkunud välismaise langevarjuri mälestuseks ning mis kannab kirja "Julgetele ja teotahtelistele inimestele". Kõrvale on hiljem lisatud roostevaba kuup mälestamaks võistlustel hukkunud rallisõitjat Michael Park'i. Peagi möödusin dolomiitplaatidega kaetud betoonobeliskist, mis ehitati sakslaste sõjaväekalmistule vist kommunistlike vabamüürlaste poolt sõjaaegses laevakaravanis hukkunute mälestamiseks. Läheduses asub veel tuntud kummitusmaja - Maarjamäe loss. Ning seejärel jäi teeäärde üle sajandi tagasi pronksi valatud inglikuju, leinamas sõjalaeva "Russalka" meeskonda. Tõeline surmarannik!


2013 02 25 käisin MuPo peamajas ja kirjutasin neile vastulause, mis etteruttavalt öeldes tagajärjetuks osutus.


2013 03 01 sattusin taas MuPo haarangu ohvriks - seekord Toompuiesteel trolliga sõites, just enne Balti jaama peatust. Teise väärteoprotokolli (#052239) vormistamise tõttu ei jõudnudki ma enam kell 19 suletavasse öko-toidupoodi ning olin sunnitud pimedas mööda libadaid ja kohati olematuid kõnniteid pidi pea 10 kilomeetrit kahe toidukotiga jalutama äärelinna oma isamajja ööbima. Selle protestimarsiga algaski minu ühemehe-sathyagraha 2.0 Tallinnas süveneva orwelli-ühiskonna vastu. Otsustasin, et ilma kohtuvaidlusteta maksan need 2 tulevast sunnirahanõuet ära ja avalikustan juhtunu ning käin siin Hirmupealinnas edaspidigi ringi ainult jala - nagu seni olen teinud alates 1992. aastast seoses palgatöölt lõpliku äratulemisega nõukogude rubla "lepalehestumise" lõpul. Ning kannan ühe sundusliku helkuri asemel korraga mitut - ning ka päise päeva ajal, mitte vaid halva nähtavuse puhul. Miks? Sest Jeesus Naatsaretlane soovitas kunagi koormakandmissunduse puhul mitte vastu hakata, vaid kanda rõõmuga kaks korda nii pikka maad kui hirmuinimesed sunnivad. (Küllap neil siis lõpuks ka häbi hakkab, julgen ise arvata selle harjumatu soovituse põhjust. Ning kunagi kaovad siis inimühiskonnast kah need piiratud teadvusega olendite kehtestatud sunni- ja keeluseadused!).


2013 04 04 tegingi üle 12 tunni kestnud umbes 25 kilomeetrise jalutuskäigu mööda poriseid Tallinna tänavaid MuPo peamajja ja tagasi. Selgus, et mult nõutakse 20 + 24 € sunniraha Linnakantselei arvele, kusjuures maksma pidin kahe erineva ülekandega - see lisas 44 eurole veel pea 5€. Veel üks orwelli-ühiskonna ilming ehk valikuvabaduse puudumine - pangaülekande asemel ei saagi maksta MuPo peamajas sularahas ja ilma teenustasuta! Ja lisaks - miks ma jätsin kasutamata võimaluse inimkohtu poole pöörduda? Sest ma mitte ainult et usun vaid ka lausa kogen, et jumalik karma-põhimõte töötab kõikjal ja alati niigi. Maarahvana teate isegi, et MIDA KÜLVAD - SEDA KA LÕIKAD. Lisaks leidsin kaasaegsest ilmutusest "Jutuajamised Jumalaga" veel ühe jumaliku põhimõtte - SEE MILLE VASTU VÕITLED, PÜSIB VISALT, AGA SEE MIDA LIHTSALT VAATAD, KAOB ISEENESEST. Just selle põhimõtte pidev rakendamine igas olukorras teebki algelisest rahumeelsest kodanikuallumatusest võitmatu sathyagraha 2.0! Mõistmaks, kuidas Suur Vaim karmavõlglastega ehk SATURNI ja number 8 mõjualustega ise "arveldab", pean lisama kuupäevaliselt veel mõned tähelepanekud.2013 03 01 alustas Põhja-Tallinna linnaosas, kus samal päeval koostati mulle mu teine väärteoprotokoll, tööd Virumaalt pärit prügiveoasutus. Aga juba esimeste nädalatega kuhjusid prügikastide ümber rämpsulademed, mida lausa linnapea ise käis pahaselt uudistamas, sest uued äravedajad ei olnud veel harjunud pealinna elanike rämpsutekitamise hiigelvõimega.


2013 03 13 oli vist see päev, kui linnapea saatis senise MuPo naisjuhi hoopis Tallinna Turgude juhiks, kus tal tuleb loodetavasti kah rohkem jala käia ja toiduaineid tassida. MuPo meesjuhiks sai üllatuslikult peaaegu mu nimekaim - Raik Saart!


2013 04 05, kohe järgmisel päeval pärast minu kahte sunnirahaülekannet Edgar Savisaar'e juhitava pealinna kantseleile, ilmus ajalehes "Äripäev" uuriva ajakirjanduse lugu, milles noritakse Savisaar'ega tema väidetava Šveitsi salaarve tõttu.


2013 04 08 saabusid Saksamaalt Tallinna 9 elektrooniliselt juhitavat kirikukella "Savisaar'e kiriku" jaoks, mida hakati kohe ka Lasnamäel ehitatavasse õigeusukiriku kellatorni paigaldama. Selletaguse poe külastajana oli mulle kohe selge tolle vihje mõte - pean need ülekohtused MuPo-juhtumid panema e-kirja abil "suure kella külge".


2013 04 09 käsitleti ETV saates "Ringvaade" Lasnamäe-taguses Pirita jõe jäätunud orus salaja puid langetava tabamatu saemehe juhtumit. Rahulolematud jalutajad olevat helistanud sealt sageli MuPo-sse ja tahtmatult jooksutanud neid lumeväljadel - kõik tulutult, sunniraha pole määrata kellelegi!


2013 04 14 näidati teleuudistes IRL-i noorte seni veel abitut katset MuPo peamaja ees rahulolematuse tõttu meelt avaldada. Ei imestaks, kui ükskord hakkavad minust poole nooremad indigo- ja kristallilapsed tõepoolest nõudma sellise sunniasutuse ärakaotamist. Sest igasugune järelvalve ja trahvimine on seotud mitte armastuse vaid selle vastandi - hirmuga.


2013 04 26 avalikustati tallinlanna võit inimkohtu esimeses astmes MuPo otsuse üle määrata talle 24 € sunniraha selle eest, et ta unustas ühissõidukisse sisenemise järel valideerida oma isikustatud Ühiskaardi. Sellele teatele järgnenud linnaametnike selgitus pani lõpuks i-le täpi peale - tegemist polegi tasuta ühissõiduga, vaid 0-eurose sooduspiletiga. Selle peab tallinlane lunastama igal sisenemisel ühissõidukisse, kui ta oma 2-eurose sundisikustatud Ühiskaardi valideerib. Seega - null eurot maksev ühissõidukipilet? Tänan, ei! Armastuse kõrgeima taseme ehk tingimusteta armastuseni on siit veel kaua areneda.


Alles 2013 05 03 lõpetas Andmekaitseinspektsioon järelvalvemenetluse Tallinna Linnavalitsuse poolt ennatlikult kehtestatud tasuta ühissõidu piletisüsteemi suhtes.
Ning kohustas isikustatud sõiduandmeid säilitama omavolilise 7 aasta asemel vaid 7 ööpäeva. Kuna Ühiskaardi sundisikustamise nõuet ei tühistatudki ning mina pole nõus usaldama Hirmupealinna valitsejate kätte oma isikustatud ühissõiduandmeid isegi mitte nädalaks - siis muutus Ühiskaart mulle lõplikult kasutuks. Selle tagasimüümiseks olen sunnitud veelkord jalutama kesklinna ja tagasi, sest sellist tehingut olevat võimalik sooritada vaid ühes kohas terve Tallinna peale - Linnavalitsuse peamajas!


2013 05 05 avas linnapea pidulikult Lasnamäe kiriku kellatorni. Seal pidasid kaks MuPo-last kinni parkimiskorda rikkunud kaubikujuhi, kes luhtunud altkäemaksupakkumise järel ähvardas neid naisametnikke kiirelt maha lüüa ning vägivallatses. Samal päeval avati Põhja-Tallinnas Snelli pargis Kõnenurk - nagu Londonis Hyde Park'is juba paar sajandit olemas on olnud.


2013 05 07 pärast paaripäevalist edasilükkumist ilmaolude tõttu saadeti Urantia ehk Maa orbiidile I eesti tehiskaaslane - EstCube. Ning pärast paarinädalast lootmist Mihkel Kärmas'e avalikustamisabile asusin 2013 05 09 ise levitama elu kosmilisi aluspõhimõtteid.


2013 05 13 jõudis uue telesarja võtetele Eestisse vene "Selgeltnägijate tuleproovi" 13. võistluse osaleja Veet Mano, kelle auks toimus Tallinna Teletornis lõunasöök. Eks tulevikus tule minulgi hakata oma sõnumit ka telesaadete abil levitama, kandes samuti lihtsaid taaskasutusrõivaid - vastupidiselt praegustele Evelin Ilves'e skandaalsetele harjumustele.


2013 05 15 hakkas linnapea vaderiks noorele ninasarvikule, kes saabus Tallinna Loomaaeda 2013 04 27 jällegi Saksamaalt. Edgar Savisaar võttis eraisikuna lepingulise kohustuse katta Kigoma söödakulu 4 000 € aastas. Eks kohalike omavalitsuste valimiste järgne sügis näitab, kas selline lisakoormis võeti endale ettenägelikult - nagu võiks vihjata Nelly Drell'i vastav joonistus loomaaia seinal, millel linnapea hoiab käes binoklit. Või tuleb pensionärist Edgar'ilgi tunda sama, mida mina aprillis kogesin, kui pidin umbes kolmandiku oma kuu toidurahast sunni- ja ülekanderahadena ära maksma? Järjest lahjema toiduga leppiva ja vaid kaks korda ööpäevas sööva taimetoitlasena oli minu olukord arvatavasti kergemgi, sest ma teen teadlikult ettevalmistusi üleminekuks valgustoidusele, et selle Kristus-teadvuse poolt tehtava kingituse vastuvõtmisega vähendada inimkonna sõltuvust põllumajandusest ja aiandusest ning üldiselt - näljahädadest.


2013 05 19 esimestel tundidel lõppes Rootsis Eurovisiooni 58. lauluvõistlus noorte taanlaste esitatud laulu "Only Teardrops" ehk "Ainult pisarad" võiduga. Seitsmenda esineja eestlanna Birgit Õigemeel'e lauldud "Et uus saaks alguse" teenis soomlastelt, lätlastelt ja leedulastelt kokku vaid 19 punkti ning sai 20. koha. ETV 20. mai saade "Ringvaade" tuletas meelde, et Birgit'i laulu esmaesitlus toimus just samas saatesarjas täpselt 3 kuud varem ehk 2013 02 20 - samal päeval, kui mina sain kaela oma elu esimese väärteomenetluse! Ning Birgit võitis "Eesti Laulu" lõppvõistluse ja pääses Eurovisioonile just 2013 03 02 ehk ööpäev peale teistkordset väärteomenetluse pealesurumist mulle. Millele see kõik vihjab? Ehk sellele, et pisarate aeg jätkub, kuna Tallinna linnavalitsus saabki need soovitud 7 aastat katsetada oma null-eurose piletiga ühissõitu - kuni kalendris lööb rõhutatult ette arv 20. Vist alles siis saab uus alguse, kui hakkab valitsema õige meel, mis laseb siinsetes ühissõidukites tasuta ja lisatingimusteta sõita kõigil - ka rootslastel ja taanlastel, kes ettenägelikult hoidusid "lepalehestuvat" €-vääringut kasutamast.


2013 05 19 teisel poolel ehk kell 14 algasid Kevadtormi-nimelised sõjamängud minu lapsepõlve mängumaa naabruses ehk Tallinna Teletorni all, kus harjutati "tornivallutajate" vastu võitlemist. Huvitav, et samal ajal algas sealtsamast tornist "Raadio 2" saatesarja "Hallo, Kosmos!" 130. saate edastamine ning esinema hakkas inglasest vandenõude avalikustaja David Icke. Kuna juttu jätkus lausa neljaks tunniks, siis tuli loota, et tema teist kahetunnist saadet ei taba "ETV 2" talvise tõsielu-linateose "Zeitgeist" saatus. Siis kukutas vist "kellegi karvane käsi" kokku teenusepakkuja "Elion" võrgu mitmeks tunniks lausa kahel korral just sarja 2. ja 4. osa edastamise eel. Seetõttu jäid need kõige tähtsamad osad nägemata vist enamusel eesti televaatajaist.


2013 06 06, kolmekordsel VEENUSE ehk armastuse päeval, võtsin lõpuks ette kahetunnise jalutuskäigu linnavalitsusse, et enne poole aasta möödumist Ühiskaardi ostmisest see kasutu plastitükk 2 € eest tagasi müüa. Aga mu üllatus oli suur, kui Ühendatud Piletite aktsiaseltsi töötaja teatas, et minu Ühiskaardile on tekkinud rahasumma -3,30 € - jah, miinus kolm koma kolm eurot, kuigi ma polnud selle kaardiga kunagi ühtegi rahalist tehingut teinud! Uskumatu küll, aga Ühiskaardist seaduslikuks lahtisaamiseks olin sunnitud 2 € vastuvõtmise asemel hoopis 1,30 eurot peale maksma (arved #15176278 & 15176284)! Kolmetunnisel koduteel, vahetades iga mõnekümne meetri järel raskema toidu- ja trükistekoti teise kätte, oli mul küllaldaselt aega mõelda, millest selline e-pääsme jama võis talvel tekkida. Meenus veebruar, kui vaid kolmel korral näitas ühissõiduki validaator mu isikustamata Ühiskaardi viibutamise järel veel rohelist tulukest. Kuna ühetunnine e-pääse Tallinna külalistele maksab 1,10 €, siis võis see salakaval e-pääsmekorraldus müüa mulle vägisi 3 piletit võlgu! Siit nähtub, et trikitada võivad ka e-pääsmekorralduse pidajad, mitte ainult Eesti Reformierakonna e-hääletuste korraldajad. Näis, kas need samaaegselt avalikuks tulnud jamad viivad lõpuks ka mõlema e-jandi ärakaotamiseni? Igatahes paistavad need mõlemad olevat vabamüürliku uue maailmakorra sundusliku sisseviimise sillutiskivid, sest linnapea soovib selle algelise e-pääsmekorralduse muuta algul üleriigiliseks ning seejärel levitada ka teistesse Balti riikidesse. Aga valitsev Reformierakond olevat Jüri Lina andmetel vabamüürliku taustaga - küllap "reform" tähendabki uut maailmakorda. Ning mõni päev hiljem lõi ülemaailmseid laineid uudis vabamüürlaste asutatud USA-st, et sealsed salateenistused nuhivad kogu inimkonna võrgukasutuse järel ülisalajase keskkonna "Prism" abil juba mitu aastat.


Kõige selle tumeda taustal tekib vägisi soov kolida kunagi siit HIRMUPEALINNAST hoopis ARMASTUSEPEALINNA
, kus tänavatel pole näotuvastuskaameraid, nagu Pärnu'sse nüüd kevade lõpul paigaldatakse. Kus ühiskondlikud teenused oleks kõigile tasuta ja lisatingimusteta kättesaadavad - eriti üleilmne turvaline võrguühendus telemastide kaudu (https) -  ning puuduksid karistavad järelvalvajad. Kus isegi ei kasutataks raha, sest Vaim peab ju ise arvet kõikse karmapõhimõtte alusel iga temaloodud olendi mõtete, tunnete, sõnade ja tegude üle. Aga ehk saab veel tallinlastestki asja, sest 6. juuni koduteel juhtus Lasnamäel midagi minu jaoks enneolematut - üks keskealine tugev eesti mees aitas omal algatusel tassida mu raskemat kandekotti ühe peatusevahe ning keeldus seejärel kingituseks vastuvõtmast minupakutavat kinnist küpsisepakkigi. Viimase 100 päeva jooksul pole näiteks ükski autojuht mind meetritki edasi vedanud, kuigi olen vahel hääletades kätt tõstnud või parklasseisjailt küüti palunud. Aga see on mulle ka arusaadav, sest tehnikaaladega tegelevad eeskätt MARSI mõjualused inimesed, kelle valikuid iseloomustab number 9 ehk hirm. Vastandid aga tõukuvad üksteisest eemale, vaimsete põhimõtete järgi muidugi.


2013 06 07 teatati Narva'st, et sealses jões suri kümblemaviidud tsirkuseelevant - tõenäoliselt ületöötamise tõttu. Kuigi elevant pole ninasarvik, on see hoiatav vihje veidi ärevakstegev. Seda enam, et samal hommikul lõppes "Raadio Kuku" saatesarjas "Järjejutt" loo "Ootamatu võimalus" ettelugemine. Selle kirjutas raamatusarja "Harry Potter" looja J. K. Rowling, kes on sündinud 31. juulil - nagu ka samanimeliste linateoste peaosaline Daniel Radcliffe. Kuidas uus ja seekord täiskasvanuile mõeldud lugu algas, selle saab iga huviline ise välja uurida.


2013 06 10 teatati raamatutõlkija töövõidust, mida on oodatud juba kolmveerand sajandit - eesti kunagise esikirjaniku Anton Hansen Tammsaare 5-köiteline põhiteos "Tõde ja õigus" ilmus lõpuks täies mahus ka soome keeles. Ehk oli see vihje mulle, et on aeg saata käesolev kiri ka soomlastele tõlkimiseks ja avaldamiseks, et tulevase kaksiklinna Talsinki (või hoopis Hellinn) põhjapoolsed elanikud saaks vältida tallinlaste tehtud vigu. Loodan, et tõlkimiseks ei kulu kolmveerandaastatki ning seejärel pakuvad ühe tallinlase isiklikud kogemused "tasuta" ühissõidu esimese põlvkonnaga huvi ka rootslaste ja ehk kaugemategi rahvaste - näiteks uus-meremaalaste - hulgas.


Aga aitab nüüd küll teie, mõtlemisvõimega ja taaskehastuvate olendite, järjekordseks vaimse arengu tõukeks. Edasist Kõiksuse märkide lugemist võite juba ise jätkata - harjutamine teeb meistriks!Neale Donald Walsch'i, kelle hing on taaskehastunud juba 648 korda, vahendusel ilmutab Vaim, et see KES VALIB IGAS OLUKORRAS ARMASTUSE, SAAB TAGAJÄRJEKS IGAVESE ELU. Aga HIRMU VALINUD HINGED KOGEVAD LÕPUKS KA ELULE VASTUPIDIST TAGAJÄRGE. Milline see on? Eks igaüks mõtle selle üle ise! Austatud urantialased ehk maalased - praegusel Uue Ajastu eelõhtul soovin teile tarkust selle üliolulise valiku tegemisel, mis mõjutab otseselt teie surematusevõimega hinge saatust tulevikus.


      Lugupidamisega, Rait


2013/2019 09 06
(vaata "The Urantia Book", page 1351)

20 tõmmati tasuta ühissõit niiöelda 2.0-lt Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0 need vaid punast tuld jaKirjatükki on kommenteeritud (1) kord — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Arvamusrubriik
Andres: Riidest kottide disainid, Riidest kott peab kilekotist keskmiselt 300 korda kauem vastu, lisaks.. [1071] Sisupuu sitemap
Iga Roju: Itaalia põgenikelembuse juured, Tegelikult on illegaalsete sisserändajate vastuvõtt ja ülevalp.. (2) [17133]
Eeno Riks: Maailma spämmisõbralikum riik?, Uus e-residentsuse idee kogub tuure ja lööb laineid. Uudne ja.. [3859]
ivar: Toidu kasutamine, Oleme harjunud, et ettevõtete imago ja brändid tehakse tihtipeale ümberteiste vä.. [5973]
ivar: Baltikumi ja Skandinaavia koostöö, Sattusin täna lugema huvitavat artiklit sellel teemal, kuidas S.. [4621]
raido: On siis kinnisvarabuum või ei ole?, Üldiselt tundus, et ootamas on stagnatsioon sarnaselt Eu.. [3864]
raido: Filmimaailma ja online pokker, Mitmed online pokkeri kõneisikud on mures, et antud film võib jätt.. [4352]
rait: Sathyagraha 2.0 versus Tallinna "tasuta" ühissõit 1.0, 2013 01 20 paiku tõmmati tasuta ühissõit ni.. (1) [24831]
ericita: Jõulud., Tuli mõte kodus midagi muuta,lisada ehk mõni väike sisustus element-no mis siis muud k.. [5716]
hiireke01: Mõttetera, Tihti tundub,et elu üle järele mõeldes meenub ainult halb.....Kuigi head on olnud.. (5) [26394]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [35] Hea kodulehe valmistamine
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [52] Korraliku kodulehe tegemine
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [28] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Reede, 7. mai 2021., kell 16:59 - parim aeg päevast
või tee uus
(1) [24831] Arvamusrubriik
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0338s